İbrahim Batı

0
390

İbrahim BATI 1986 yılında Bursa’da doğdu. İlkokul eğitiminin ilk 3 ayını Emek İlkokulunda, devamını Mümin Gençoğlu 2. İlkokulunda tamamladı. Ortaokul eğitimini Akıncıtürk İhsan Dikmen Ortaokulunda, lise eğitimini ise Yıldırım Beyazıt (Anadolu) Lisesinde tamamlayarak, ÖSS sınavı sonucunda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Fizik Lisans eğitimi almaya hak kazandı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde fizik, astronomi, astrofizik eğitimlerinin yanı sıra, Rektörlük Basın ve Halkla İlişkiler Biriminde, üniversite web sitesinin geliştirilmesi ve içerik editörü olarak çalıştı. Ayrıca Çanakkale Astrofizik Araştırma Merkezi web sitesinin tekrar yapılandırılması, tasarlanması ve içerik yönetimi konularında çalıştı.

Üniversite eğitiminin ardından ilk olarak Bursa’da Odak Bilişim VoIP Hizmetleri firmasında sistem kurulumu ve yönetimi görevlerini aldı. 6 aylık deneyimin ardından askerlik görevini yapmak için önce Polatlı Topçu ve Füze Okuluna ardından Lüleburgaz  65. Mekanize Piyade Tugayına istikamet aldı.

Askerlik görevinin ardından İstanbul’da İsim Tescil İnternet Teknlojileri firmasında Sistem Sorumlusu olarak 2 yıl görev ve eğitimler aldı. Aynı zaman diliminde İzHost firmasında dijital pazarlama ve sistem yönetimi görevleri aldı.

Bilişim sektöründeki deneyimlerin ardından, kendi ilkokulu Mümin Gençoğlu 2. İlkokulunda Fen Bilimleri, Matematik ve Bilgisayar dersleri verdi. Ayrıca bu dönemde formasyon eğitimi alırken eğitim teknolojileri konuları üzerine yoğunlaştı.

Formasyon eğitiminin tamamlanmasının ardından Özel Lale Bahçesi İlkokulunda Eğitim Teknolojileri Uzmanı olarak göreve başladı. Burada Fen Bilimleri, Zekâ ve Akıl Oyunları, Kodlama dersleri vermeye devam etmektedir. Ayrıca Maker Hareketini takip ederek, Lale Bahçesi İlkokulunda Bilim Kulübünü kurmuş ve eğitimlere devam etmektedir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikMicrosoft Edge
Sonraki İçerikWHMCS 6 ve Yenilikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here